RPLT-3700 AU Standard Hybrid Plumbing Bunded Metro Spec Hydraulic Cube Skid Rental Lighting Kulla e Ndriçimit për Vendin e Minave & Ndërtimin & Ngjarjen e Jashtme

Përshkrim i shkurtër:

Llambë LED 4 * 240w
Pa shkëlqim verbues
Fuqia hibride nga bateritë & gjeneratori
Shtylla ngritëse hidraulike me lartësi 8M
Garanci IP67 & 3 vjet në llambat LED
Motori Kubota me origjinë nga Japonia
Sistemi i funksionimit të sigurisë 48V DC
Kontrollues dixhital
Butoni i ndalimit të urgjencës
Mbrojtja e fikjes së motorit: Presion i ulët i vajit, Shpejtësi e lartë / e ulët, Mbi rrymë, Temperaturë e lartë.
Paralajmërim i nivelit të ulët të karburantit


Detaje të Produktit

FAQ

Etiketat e produkteve

Kulla e Ndriçimit Hibrid RPLT-3700

Specifikimi kryesor RPLT-3700

RPLT-3700 Hhybrid Light Tower mund të furnizohet me energji si nga grupi i gjeneratorit ashtu edhe nga bateritë. Vendosja e gjeneratorit funksionon kur bateritë kërkojnë karikim, dhe pasi bateritë të mbushen plotësisht, gjeneratori fiket automatikisht, bateritë sigurojnë energji për llambat LED. Kapaciteti tepër i madh i baterive do të garantojë që kulla e lehtë të vazhdojë të punojë për 8 orë në heshtje. Ndriçimi pa zhurmë dhe shkarkimi zero i karbonit gjatë natës janë zgjidhja ideale për ngjarjet, zona e banimit. Dizajni i qëndrueshëm i strukturës së bodrumit të trungut sigurohuni që kapaciteti anti-erë i kullës së lehtë të arrijë 60 km / orë.

4 * 240 watts LED prodhojnë 134,400 lumen totalisht, 8 metra lartësi maksimale galvanizuar teleskopues direk hidraulik, 90 gradë sistemi elektrik i kokës llambë, 358 gradë sistemi manual i rrotullimit jo të vazhdueshëm mund të plotësojë kërkesat e performancës së gjerë të ndriçimit.

Çdo llambë LED mund të rregullohet individualisht për kënd, për të siguruar dritë të qartë dhe të drejtpërdrejtë që i përshtatet çdo aplikimi. Llambat LED kanë përfitimin e shtuar të furnizimit me ndriçim të menjëhershëm, pa ndonjë kërkesë për ngrohjen ose ftohjen e llambave.

Çeliku i galvanizuar dhe kulmi i llakut parandalon ndryshkjen dhe korrozionin, gjë që bën që mbulesa e kullës së ndriçimit të zgjasë 5-7 vjet dhe të mos ndryshket.

Dizajni i strukturës së trungut pa rrota mund të shmangë lëvizjen e kullës së lehtë gjatë kohës së funksionimit në kamionin me mjete.

Të dy xhepat e Forklift dhe sytë e Cran mund të lehtësojnë lëvizjen në vend.

Funksioni i monitorimit në distancë për opsionin: Sistemi i monitorimit në distancë do të ndihmojë për të përmirësuar monitorimin e statusit të funksionimit të kullës së mesit, për të rritur efikasitetin e punës dhe për të ulur koston e punës. I gjithë statusi i funksionimit të kullës së dritës mund të lexohet dhe kontrollohet në kompjuter, ose në shfaqjen e aplikacionit. Kjo do të lehtësojë shumë menaxhimin e kushtit të funksionimit të kullës së ndriçimit.

 RPLT-3700 Kulla e ndriçimit celular

Parametrat e teknologjisë
ENGJING MODELI Z482-BG naftë me ftohje vertikale të lëngshme me 2 cilindra
Markë Kubota
KONSUMI I KARBURANTIT 0,75 / orë
ALTERNATORI LLOJI Alternator 48V DC pa furça, vetë-ngacmim
GJENERIMI I FUQISE  4KW i vazhdueshëm (DC)
FUQIA PANELAT E NDRIÇIMIT PERR NJ UNSIN Llamba LED të fuqishme të fuqishme të certifikuara 4 * 240W SAA
Temperatura e ngjyrës opsionale 2100k-5700k
FILLIM AUTOMATIK Kohëmatësi automatik i fillimit / ndalimit të muzg-agimit
JETËGJATËSI 3 vjet
PRODUKTI LUMEN 4 × 33600 lm
Materialet e baterisë Bateri xhel / bateri hekuri litium
Kapaciteti i baterisë 200AH
Tensioni i baterisë 48V DC
Mënyra e karikimit Energjia diellore / Gemeratori i energjisë / Konvertuesi i energjisë elektrike
MAST 4-SEKSIONI ZGJIDHJA E HASTRAULIKUT  7 milion
Rrotullimi Manual 340 gradë
TRAJLER Këmbët e manualit të detyrave të stabilizuesit 4
SHASSI DHE KABINA E SPECAVE TINE MINIES Kapaciteti i karburantit 150 litra
BORDIMI I LUNGJVE po
ELEKTRONIKA SISTEMI I MBROJTJES SF SIGURT FA - Temperatura e lartë, po
Presion i ulët i vajit, voltazh i lartë, voltazh i ulët
Izolatori i baterisë
DIELLI DHE DIELLI Fillon automatikisht dhe mbyllet Opsionale
Fillimi dhe mbyllja automatike e motorit
Kabllot e kërcyesit
SENSORI LUX FILLIMI AUTOMATIK DHE NDALIMI
KOMUNIKIMI SMS
PSRFSHIR EDHE Kontrolli i fikjes së kohëmatësit, filloni fillimin
Udhëheqësja e enës dhe kërcyesit, ndalimi i urgjencës

6000详情页(3)_05 6000详情页(3)_08 6000详情页(3)_06 6000详情页(3)_07 6000详情页(3)_09 6000详情页(3)_10 6000详情页(3)_11

 

 

 

 


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni