RPLT-7200 AU Standard Miniera Detyrë e Minave Spec Specifikohet Kullë Ndriçimi Mobile Hidraulike e Rregullimit të Telekomandës me Garanci 3 Vjetore IP67 LED

Përshkrim i shkurtër:

 10m direk hidraulik dhe stabilizues teleskopik

 48 VDC Sistemi elektrik i tensionit të ulët

 Konsumi i karburantit 0.8ltr / orë, vazhdoni të punoni për një muaj

 Specifikimet e minave

 100% shasi e paketuar plotësisht

 Depozitë shtesë e madhe 270ltr e karburantit

 Garanci 3 vjeçare në dritat LED

 Lidhshmëria 3G, Fillimi / Ndalimi / Përdorimi i Karburantit / Aftësia e Telemetrisë së Motorit përmes Tekstit

 6 x 480w / 720w Llamba LED të fuqishme që prodhojnë 64,800 / 97,200 Lumens për panel

 Motori Kubota Origin D905

 Shasi Dyfishtë Axel

 Ation 170 ° (340 °) Rrotullimi i hidraulikut


Detaje të Produktit

FAQ

Etiketat e produkteve

Standardi RPLT-7200 AU Specifikimi i minierave të rënda Kulla e dritës hidraulike

Karakteristikat kryesore:

Kulla e dritës me peshë të rëndë speciale e minierave RPLT-7200 janë funksionim plotësisht hidraulik për të dy shtyllat dhe këmbët. Kulla e dritës mund të arrijë në 10 metra kur shtrirja e plotë. Oferta për të përshtatur deri në 10 koka llambë LED, duke rritur zonën e ndriçimit dhe lumenët. Karburantet konsumojnë vetëm rreth 0.8 L / orë, duke kursyer shumë në harxhimin e karburantit dhe kohën e ri-mbushjes.

Strukturë dhe dizajn i fortë i aftë për mjedisin më të vështirë të punës, siç është vendi i minierës. Isshtë bërë nga të gjitha llojet e materialeve metalike me cilësi të lartë me strukturë kompakte dhe performancë të qëndrueshme. Mund të funksionojë normalisht në të gjitha llojet e mjedisit të ashpër dhe kushteve klimatike. Niveli i rezistencës së erës është 10, Pesha e secilës njësi është nën 2 ton, kështu që mund të tërhiqet nga çdo automjet në rrugë.

Me teknologjinë më të fundit të largët, e thjeshtë për të vepruar. Mund të lexojë të dhëna në kohë reale me mesazhe me tekst ose Aplikacion. Çdo azhurnim i lajmeve në kohë, i mirë për mirëmbajtjen dhe rritjen e efikasitetit të punës. Isshtë i përshtatshëm për ndriçim të jashtëm celular në energji elektrike, hekurudhë, kontroll zjarri, komuna dhe industri të tjera. Mund të përdoret gjithashtu për ndërtime, mirëmbajtje dhe riparime të ndryshme në natyrë, trajtim aksidentesh, ndihmë emergjente dhe ndriçim tjetër celular dhe ndriçim emergjence.

Nëse konfigurimi standard i këtij produkti nuk mund të përmbushë nevojat e punës së klientëve, duhet gjithashtu të bëjë disa rregullime sipas kërkesave të klientëve.

Kulla e ndriçimit SERIES RPLT-7200

Informacioni i produktit
Gjatësia e gjatësisë Kolegjet e ndriçimit për njësi Llambat LED të fuqishme të fuqishme të certifikuara 6 * 480W SAA
Temperatura opsionale e ngjyrës 2100K-5700K
Fillim Automatik Kohëmatësi automatik / ndalues ​​i muzg-agimit
Jetëgjatësi 3 vjet
Prodhimi i lumenit 261000
DIMENSIONI Gjatësia 3100 mm
Gjerësia 1852 mm
Lartësia 2440 mm
Zgjatimi hidraulik i direkut 10000 mm
Rrotullimi hidraulik 135 g gradë
TRAJLER Këmbët e Stabilizuesit Hidraulik me Detyrë të Rëndë 4
600 mm Fold Away Bar tërheqëse për transport PO
Madhësia e gomave 16 inç
KABINA E SPECAVE TINE MINIES Kapaciteti i karburantit 270 litra plastike
Boshtet numerike 2
Bllokimet e rrotave 4
Lidhja e lëngjeve PO
GJENERATORI Marka e motorit Kubota
Modeli D1105 Diesel i ftohur me cilindër i rreshtuar, i ftohur me lëng
Konsumi i karburantit 0,8 L / HR 
Alternatori Alternator pa furça 48V DC, vetë-ngacmim
Gjenerimi i fuqise 8.0KW / 4KW i vazhdueshëm (DC)
ELEKTRONIKA / PANELI I INSTRUMENTEVE Kontrolluesi i Kohëmatësit Fillimi dhe Mbyllja Automatike PO
Mbyllja e sigurt nga dështimi - Temperaturë e lartë, Presion i ulët vaji, Tension i ulët
Fillimi i Shitjes Lexzan Aktivizohet
Kabllot e kërcyesit
Komunikimi me sms : fillimi, ndalimi, përdorimi i karburantit, telementar
Izolues i baterisë
Kontrolli i fikjes së kohëmatës
Enë Fillimi Shko & Udhëzimet e Kërcimit
Ndalesa emergjente

锐霸7200详情页(3)_01 锐霸7200详情页(3)_02 锐霸7200详情页(3)_03锐霸7200详情页(3)_04 6000详情页(3)_056000详情页(3)_06 6000详情页(3)_07 6000详情页(3)_08 6000详情页(3)_09 6000详情页(3)_10__锐霸7200详情页(3)_12

 

 

 

 

 

 

 

Fujian fuqi e fuqishme Co, Ltd

Adresë

Nr. 77 Xiaohoushan, Qyteti Nanyu, Qarku Minhou, Fuzhou, Fujian

Posta elektronike

Telefoni

0591-83850378

0591-83850377

Orët

E hënë - e premte: nga 8:30 në mëngjes deri në 5:00 pasdite
E shtunë, e diel: Telefononi në +86 18606061718

'


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni