RPLT-6900 AU Metro standarde & Specifikim Ndërtimi Bunded Kulla e Ndriçimit Hidraulik të Rregullueshëm të Përshtatshëm me Garanci 3 Vjetore IP67 LED

Përshkrim i shkurtër:

 Shtylla teleskopike me veprim hidraulik 8m
 Rrotullim manual 360 ° i direkut
 Rezervuar karburanti 130L
 Shasi me pako të plotë
 Llamba LED 4 x 480w me 268.800 lumen
 Llambë LED miqësore me mjedisin, e disponueshme në temperaturë ngjyre 2100-5700k
 Direk i galvanizuar dhe tendë e veshur me pluhur garantojnë jetë më të gjatë për anti-ndryshkun
 Sistemi i kontrollit Smartgen me mbrojtje nga defekti
 Stabilizues hidraulik dhe manual për opsionin


Detaje të Produktit

FAQ

Etiketat e produkteve

RPLT-6900 Metro kulla e dritës portative spec

RPLT-6900 pikat tona kryesore

Kulla e ndriçimit e mbrojtur RPLT-6900 është ndërtuar me standardin Australian. E pajisur me llambë LED me efikasitet të lartë 4x 480w, direku është bërë nga material aliazhi me rezistencë të lartë, i cili mund të arrijë rregullimin automatik të ngritjes dhe lartësia e ngritjes është 8 metra. Katër mbajtës të llambës mund të jenë lart e poshtë majtas dhe djathtas për të rregulluar këndin e rrezatimit , në mënyrë që dritat të mbulojnë të gjithë vendin e punës.

Ofrimi i temperaturës së ngjyrës së llambës nga 2100k në 5700k, pa shkëlqim të ndritshëm dhe miqësor me mjedisin, i përsosur për zonën e operimit që kërkon funksionimin e punonjësve për pushim të gjatë dhe nuk i verbon ata. Muchshtë shumë më mirë për sigurinë e vendit tuaj të punës dhe shëndetin e punonjësve.

Motor i vogël me konsum të karburantit jashtëzakonisht të ulët, me vetëm 0.8 L / orë, kohë rimbushjeje për aq kohë sa 20 ditë. E shkëlqyeshme për kursimin e buxhetit.

Boshti i vetëm me frena disk, standard me goma dhe rrota me performancë të lartë për ngarje me gunga, i lehtë dhe i sigurt për tu tërhequr në rrugë. Në dispozicion për aplikimin e regjistrimit të rrugës.

RPLT-6900 ynë është ideal për kompanitë me qira, dizajni strukturor i optimizuar, lëvizja e lehtë dhe bartja, i lidhur me rimorkio mund të zhvendoset lehtësisht në çdo ndërtim, vend emergjence dhe kostum për gamë të gjerë të zbatimit duke përfshirë minierat, ndërtimet civile, rrugët, shërbimi i ndihmës së shpejtë dhe emergjente.

Kompania jonë mund të rregullojë numrin e mbajtësve të llambave, fuqinë, përmbytjen ose llojin e kondensatorit, lartësinë në rritje të cilindrit teleskopik dhe pajisjeve të gjeneratorit sipas kërkesave të klientit, në mënyrë që të plotësojë nevojat e personalizuara të klientëve.

 

RPLT-6900 Kulla e ndriçimit celular
Motorri Markë Kubota
Modeli D1105 Naftë e ftohur vertikale e cilindrit 3 cilindër
Konsumi i karburantit 0,8 / orë
ALTERNATORI Lloji Alternator 48V DC pa furça, vetë-ngacmim
Gjenerimi i fuqise 7KW i vazhdueshëm (DC)
NDRIÇIMI Kolegjet e ndriçimit për njësi 4 * 480W llamba LED të fuqishme të çertifikuara SAA
Temperatura opsionale e ngjyrës 2100K-5700K
Fillim Automatik Kohëmatësi i nisjes / ndalimit automatik të muzg-agimit
Jetëgjatësi 3 vjet
Prodhimi i lumenit 174000
MAST 4-SEKSIONI Zgjatimi hidraulik i direkut 8 metra
Rrotullimi 340 gradë
TRAJLER Këmbët e Stabilizuesit manual të detyrave të rënda 4
Këmba e Mbështetjes së Transportit po
600 mm Fold Away Bar tërheqje për transport po
Madhësia e gomave 225 * 16 * 70
SHASI DHE KABINA E SPECIVE MINI Kapaciteti i karburantit 100 litra
Boshtet numerike 1
Bllokimet e rrotave 2
Lidhja e lëngjeve po
ELEKTRONIKA / PANELI I INSTRUMENTEVE Lindja dhe Dielli Fillon Automatikisht dhe Mbyllet Opsionale
Fillimi dhe fikja automatike e motorit të kontrolluar nga Electronis Opsionale
Sistemi i fikjes i sigurt nga dështimi-Temperaturë e lartë, Presion i ulët vaji, po
Tension i lartë, Tension i ulët
Fillimi i Shitjes Lexzan Aktivizohet po
Kabllot e kërcyesit Opsionale
Komunikimi me SMS Opsionale
Izolues i baterisë po
DIMENSIONI (L * W * H)   1850 * 1660 * 2620 mm
PSRFSHIR EDHE Kontrolli i fikjes së kohëmatësit, ena e fillimit të kërcimit & drejtuesit e kërcyesit, ndalimi i urgjencës

RPLT-6900 mine spec Hydraulic light tower

 

6000详情页(3)_05 6000详情页(3)_06 6000详情页(3)_08 6000详情页(3)_07 6000详情页(3)_09 6000详情页(3)_10 6000详情页(3)_11

 

 

 

 


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni