Produktet

 • RPLT-3900 Zero noise hybrid portable light tower with fluid containment system

  RPLT-3900 Zero zhurma tërheqëse dritë portative hibride ...

  Zhurma zero

  fuqia hibride

  Direk elektrik i paster

  Mbulesë PE kundër pluhurit

  8 orë kohë pune pa rimbushje

   

   

   

 • RPLT-6000 CE ISO Standard Metro Spec Customizable Manual Mobile Lighting Tower for Construction Site

  RPLT-6000 CE ISO Standard Metro Specifikon Customizab ...

  • 4 * 1000w llambat e Halidit Metal; Llamba LED 4 * 160w / 240w / 350w

  • Konsumi i karburantit rreth 2ltr / orë (për ngarkim të plotë).

  • Rezervuar karburanti 80 ltr

  • 4 * Stabilizues manual

  • kontrollues dixhital

  • 9 m Lartësia / zgjatimi manual i galvanizuar i direkut

  • Motor me origjinë Kubota D1105

  • Rrotullim manual i galvanizuar i direkut 360 °   

  • Ndalesa emergjente

 • RPLT-5000 manual mobile light tower with 350w LED lamp for road construction

  RPLT-5000 kullë lëvizëse dritë lëvizëse me 350w L ...

  • Çmimi kompakt dhe ekonomik
  • KUBUTA Z482, 3000rpm
  • Prodhimi neto i vendosur gjen. 4.5kva
  • Llambë LED 4x 320w / 1000W Llambë halide metalike
  • Stabilizues manual dhe direk
  • Kontrollues dixhital
  • 5m Lartësia / zgjatimi i direkut manual
  • Goditje unaze / goditje topi
  • Dizajni i sigurisë:
  • Mbrojtja nga defektet: Sistemi i fikjes së sigurt nga dështimi-temp i lartë, presion i ulët vaji
  • Rezervuar karburanti 85L
 • RPLT-6800 Metro Spec Customizable Hydraulic Mobile Lighting Tower for Construction Site

  RPLT-6800 Metro Spec Hidraulik i Rregullueshëm ...

  • motori Kohler KDW-1003 Diesel EPA 4 / EURO V 

  • Ose Motor Japonia me origjinë Kubota D1105

  • Llamba me metal halide 4 * 1000w / 4 * 350w / 480w / 640w LED

  • Konsumi i karburantit 2ltr / orë (për ngarkim të plotë).

  • Rezervuar karburanti 80 ltr

  • Ofroni Katër Stabilizues Manualë dhe Hidraulikë

  • Kontrollues dixhital

  • 8m lartësi / zgjatim i direkut hidraulik

  • Rotacioni manual i shtizës 360 °

  • Ndalesa emergjente

 • RPLT-7200 AU Standard Heavy Duty Mine Spec Customizable Remote Control Hydraulic Mobile Lighting Tower with 3 Years Warranty IP67 LED

  Specifikimi i Minierave RPLT-7200 AU Standard Duty ...

   10m direk hidraulik dhe stabilizues teleskopik

   48 VDC Sistemi elektrik i tensionit të ulët

   Konsumi i karburantit 0.8ltr / orë, vazhdoni të punoni për një muaj

   Specifikimet e minave

   100% shasi e paketuar plotësisht

   Depozitë shtesë e madhe 270ltr e karburantit

   Garanci 3 vjeçare në dritat LED

   Lidhshmëria 3G, Fillimi / Ndalimi / Përdorimi i Karburantit / Aftësia e Telemetrisë së Motorit përmes Tekstit

   6 x 480w / 720w Llamba LED të fuqishme që prodhojnë 64,800 / 97,200 Lumens për panel

   Motori Kubota Origin D905

   Shasi Dyfishtë Axel

   Ation 170 ° (340 °) Rrotullimi i hidraulikut

 • RPLT-7600 Australian Standard Rental Mine Spec Customizable Remote Control Hydraulic Mobile Lighting Tower with 3 Years Warranty IP67 LED

  RPLT-7600 Speciale e Minierave Standarde Australiane me Qira ...

   9m hidraulikisht shtiza dhe këmbët

   Ofroni 48 VDC Sistem elektrik të tensionit të ulët dhe 240V AC

   Konsumi i karburantit në 0.8ltr / orë.

   Specifikimet e minave.

   Rezervuar karburanti i paketuar plotësisht

   Rezervuar karburanti 110L

   3 vjet garanci për llambë LED

   Lidhshmëria 3G, Fillimi / Ndalimi / Përdorimi i Karburantit / Aftësia e Telemetrisë së Motorit përmes Tekstit

   6 x 480w / 720w Ndriçimi panel LED prodhimi 64,800 / 97,200 Lumens për secilin

   Motori Kubota D905

   Axel i vetëm

   Ation 170 ° (340 °) Rrotullimi i hidraulikut

 • RPLT-6900 AU Standard Metro & Construction Spec Bunded Customizable Hydraulic Mobile Lighting Tower with 3 Years Warranty IP67 LED

  RPLT-6900 AU Standard Metro & Construction ...

   Shtylla teleskopike me veprim hidraulik 8m
   Rrotullim manual 360 ° i direkut
   Rezervuar karburanti 130L
   Shasi me pako të plotë
   Llamba LED 4 x 480w me 268.800 lumen
   Llambë LED miqësore me mjedisin, e disponueshme në temperaturë ngjyre 2100-5700k
   Direk i galvanizuar dhe tendë e veshur me pluhur garantojnë jetë më të gjatë për anti-ndryshkun
   Sistemi i kontrollit Smartgen me mbrojtje nga defekti
   Stabilizues hidraulik dhe manual për opsionin

 • RPLT-3700 AU Standard Hybrid Customizable Bunded Metro Spec Hydraulic Cube Skid Rental Lighting Tower for Mine Site & Construction & Outdoor Event

  RPLT-3700 AU Bunde standarde e rregullueshme hibride ...

  Llambë LED 4 * 240w
  Pa shkëlqim verbues
  Fuqia hibride nga bateritë & gjeneratori
  Shtylla ngritëse hidraulike me lartësi 8M
  Garanci IP67 & 3 vjet në llambat LED
  Motori Kubota me origjinë nga Japonia
  Sistemi i funksionimit të sigurisë 48V DC
  Kontrollues dixhital
  Butoni i ndalimit të urgjencës
  Mbrojtja e fikjes së motorit: Presion i ulët i vajit, Shpejtësi e lartë / e ulët, Mbi rrymë, Temperaturë e lartë.
  Paralajmërim i nivelit të ulët të karburantit

 • RPLT-3800 AU Standard Customizable Bunded Metro Spec Hydraulic Cube Skid Rental Lighting Tower for Mine Site & Construction & Outdoor Event

  RPLT-3800 AU Standard me Metro të Rregullueshëm të Paketuar ...

  Llambë LED 4 * 240w / 320w
  Pa shkëlqim verbues
  8M lartësi
  Direk hidraulik i ngritjes
  Bundly plotësisht
  Kontrollues dixhital
  Motori Kubota me origjinë nga Japonia
  Sistemi i funksionimit të sigurisë 48V DC

 • RPLT-6500 compact hydraulic light tower AU standard

  RPLT-6500 kullë kompakte hidraulike e dritës AU sta ...

   

  • shtylla teleskopike me veprim hidraulik 8m
  • Madhësia kompakte: 2900x1550x2800
  • 360 ° rotacion manual i direkut
  • Rezervuar karburanti 100L
  • Shasi me pako të plotë
  • Llamba LED 4 x 480w me 268.800 lumen
  • Llambë LED miqësore me mjedisin, e disponueshme në temperaturë ngjyre 2100-5700k
  • Direk i galvanizuar dhe tendë e veshur me pluhur garantojnë jetë më të gjatë për anti-ndryshkun
  • Sistemi i kontrollit Smartgen me mbrojtje nga defekti
  • Stabilizues hidraulik dhe manual për opsionin

   

 • RPLT-1600 Manual Portable Trolley Trailer Compact Lighting System for Construction & Outdoor Event

  RPLT-1600 Manuali Portable Transporti Rrugë Transporti Compa ...

  Karakteristikat kryesore të RPLT-1600:

  Kompakt dhe ekonomik

  Lëvizje e lehtë duke tërhequr dorezën

  Llambë metalike Hilde 4 * 1000w / llambë LED 180w për opsion

  4.8M teleskopik, direk 3 faza

  Mashtër me mekanizëm vetë-mbyllës

 • Automatic Polishing / Grinding machine for log\rough timber\crude wood

  Makinë automatike për lustrim / bluarje për regjistrime \ ...

   Shumë më fleksibël për t'u përshtatur çdo lloj shkrimesh
   Mund të lustrojë dhe gjurmojë shkrimet automatike dhe të ndjekë me shkrimet 'çdo hark.
   Mund të lustrohet dhe rregullohet automatikisht për t'iu përshtatur çdo forme shkrimesh.
   Mund të lustroni shkrimet nga ana lart e poshtë, të lëvizni automatikisht mbrapa dhe me radhë dhe duke e bërë veprimin në mënyrë të përsëritur, siguroni që të mos humbni asnjë vend për të lustruar.
   Me dy mundësi për kryerjen e operacionit: 360 gradë e lirë për të vendosur një kënd për të lustruar ose për të vendosur një shkallë fikse për të lustruar
   Funksion i personalizuar i disponueshëm, të tilla si zvogëlimi i lëvores së drurit
   Efikasitet i lartë, duke kursyer kohë, punë dhe materiale
   Vlera e lartë financiare, shuma e investimit e makinerisë shpagimi vetëm disa muaj.

12 Tjetra> >> Faqja 1/2