Kullat e lehta portative

 • RPLT-3900 Zero noise hybrid portable light tower with fluid containment system

  RPLT-3900 Zero zhurma tërheqëse dritë portative hibride ...

  Zhurma zero

  fuqia hibride

  Direk elektrik i paster

  Mbulesë PE kundër pluhurit

  8 orë kohë pune pa rimbushje

   

   

   

 • RPLT-6000 CE ISO Standard Metro Spec Customizable Manual Mobile Lighting Tower for Construction Site

  RPLT-6000 CE ISO Standard Metro Specifikon Customizab ...

  • 4 * 1000w llambat e Halidit Metal; Llamba LED 4 * 160w / 240w / 350w

  • Konsumi i karburantit rreth 2ltr / orë (për ngarkim të plotë).

  • Rezervuar karburanti 80 ltr

  • 4 * Stabilizues manual

  • kontrollues dixhital

  • 9 m Lartësia / zgjatimi manual i galvanizuar i direkut

  • Motor me origjinë Kubota D1105

  • Rrotullim manual i galvanizuar i direkut 360 °   

  • Ndalesa emergjente

 • RPLT-5000 manual mobile light tower with 350w LED lamp for road construction

  RPLT-5000 kullë lëvizëse dritë lëvizëse me 350w L ...

  • Çmimi kompakt dhe ekonomik
  • KUBUTA Z482, 3000rpm
  • Prodhimi neto i vendosur gjen. 4.5kva
  • Llambë LED 4x 320w / 1000W Llambë halide metalike
  • Stabilizues manual dhe direk
  • Kontrollues dixhital
  • 5m Lartësia / zgjatimi i direkut manual
  • Goditje unaze / goditje topi
  • Dizajni i sigurisë:
  • Mbrojtja nga defektet: Sistemi i fikjes së sigurt nga dështimi-temp i lartë, presion i ulët vaji
  • Rezervuar karburanti 85L
 • RPLT-6800 Metro Spec Customizable Hydraulic Mobile Lighting Tower for Construction Site

  RPLT-6800 Metro Spec Hidraulik i Rregullueshëm ...

  • motori Kohler KDW-1003 Diesel EPA 4 / EURO V 

  • Ose Motor Japonia me origjinë Kubota D1105

  • Llamba me metal halide 4 * 1000w / 4 * 350w / 480w / 640w LED

  • Konsumi i karburantit 2ltr / orë (për ngarkim të plotë).

  • Rezervuar karburanti 80 ltr

  • Ofroni Katër Stabilizues Manualë dhe Hidraulikë

  • Kontrollues dixhital

  • 8m lartësi / zgjatim i direkut hidraulik

  • Rotacioni manual i shtizës 360 °

  • Ndalesa emergjente

 • RPLT-6900 AU Standard Metro & Construction Spec Bunded Customizable Hydraulic Mobile Lighting Tower with 3 Years Warranty IP67 LED

  RPLT-6900 AU Standard Metro & Construction ...

   Shtylla teleskopike me veprim hidraulik 8m
   Rrotullim manual 360 ° i direkut
   Rezervuar karburanti 130L
   Shasi me pako të plotë
   Llamba LED 4 x 480w me 268.800 lumen
   Llambë LED miqësore me mjedisin, e disponueshme në temperaturë ngjyre 2100-5700k
   Direk i galvanizuar dhe tendë e veshur me pluhur garantojnë jetë më të gjatë për anti-ndryshkun
   Sistemi i kontrollit Smartgen me mbrojtje nga defekti
   Stabilizues hidraulik dhe manual për opsionin

 • RPLT-6500 compact hydraulic light tower AU standard

  RPLT-6500 kullë kompakte hidraulike e dritës AU sta ...

   

  • shtylla teleskopike me veprim hidraulik 8m
  • Madhësia kompakte: 2900x1550x2800
  • 360 ° rotacion manual i direkut
  • Rezervuar karburanti 100L
  • Shasi me pako të plotë
  • Llamba LED 4 x 480w me 268.800 lumen
  • Llambë LED miqësore me mjedisin, e disponueshme në temperaturë ngjyre 2100-5700k
  • Direk i galvanizuar dhe tendë e veshur me pluhur garantojnë jetë më të gjatë për anti-ndryshkun
  • Sistemi i kontrollit Smartgen me mbrojtje nga defekti
  • Stabilizues hidraulik dhe manual për opsionin