Rreth Nesh

Fuqia e fortë

Një nga botët

prodhuesit kryesorë

të kullave ndriçuese LED cilësore

Fuqia e fortë

Robust Power® u krijua në 2007, me kapital të regjistruar prej 10 milion RMB. Të aftë për zhvillim, projektim, prodhim dhe shitje për prodhimin e kullave të lehta lëvizëse dhe pajisjeve të ndriçimit. Me dizajn të fortë dhe aftësi zhvillimi për të drekuar produkte të reja, produktet janë shitur dhe eksportuar në SH.B.A., Kanada, Evropë, Amerikën e Jugut, Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme, Afrikë, Australi etj. 

company factory
1

Fabrika e Prodhimit

Në pronësi të një toke 5 hektarësh me fabrikë prodhimi mbulojnë 23 mijë metra katrorë dhe përmban njëqind punonjës, mbi 20% e të punësuarve formojnë ekipin e zhvillimit dhe mbështetjes teknike. Ne kemi hyrë në këtë industri për më shumë se 13 vjet, stafi ynë me përvojë mund t'ju ofrojë teknike të shkëlqyeshme për të përmbushur kërkesat e klientëve dhe për të ndryshuar modelin.

Zhvillim i produktit

Të gjithë produktet tona ishin dizajn origjinal nga ekipi i zhvillimit me softuer të dizajnit 3D, të prodhuara nga ekipi i prodhimit me teknologjitë më të fundit si prerja me lazer, roboti i saldimit dhe materiali i zezë etj. Të gjithë ata do të zvogëlojnë jashtëzakonisht potencialin e gabimit të dimensionit, garantojnë cilësinë dhe goditjen për prodhimi i produktit.

Robust Power® zotëron mbi 48 patenta shpikjes me çertifikim kombëtar. Ekipi i fuqishëm i zhvillimit lejon të ofrojë dhjetra produkte të kullës së dritës dhe shërbimit të specializuar të personalizimit për çdo zgjidhje industriale, të punojë ngushtë me kërkesat e klientëve tuaj. 

微信图片_20200423103027

Cilësia

Cilësia është përparësia e parë e Robust Power®, e cila merr të gjitha masat e duhura për të siguruar dhe siguruar cilësinë e prodhimit. Të gjitha masat dhe prodhimi ndjekin sistemin ndërkombëtar të menaxhimit të cilësisë IOS9001-2015 për përqendrimin e përsosurës. Çertifikatat e produkteve, të cilat përfshijnë ISO9001: 2015, SGS, SAA, CE, certifikatën e provës anti-erë dhe kështu me radhë. Robust Power® ofron kulla të ndriçimit celular me cilësi të lartë dhe llambat LED arrijnë nivelin e përparimit në industrinë ndërkombëtare me teknikë të shkëlqyeshme 

Drejtori i biznesit

Të orientuar drejt njerëzve, drejtori kryesor i biznesit i Robust Power®. Ne do të vazhdojmë të ecim përpara për t'iu afruar kërkesave të klientëve, me zgjidhje në rritje. Si një kompani me sens të fortë të përgjegjësisë shoqërore të korporatave, ne jemi të përqendruar në furnizimin mbi vlerën, produktet më të sigurta, më të ndritshme dhe me efikasitet të lartë.

Certifikata

SAA
SAA_(2)
CE
SGS
CE_1