Llamba LED

 • RPLT-3900 Zero noise hybrid portable light tower with fluid containment system

  RPLT-3900 Zero zhurma tërheqëse dritë portative hibride ...

  Zhurma zero

  fuqia hibride

  Direk elektrik i paster

  Mbulesë PE kundër pluhurit

  8 orë kohë pune pa rimbushje

   

   

   

 • RPLT-5000 manual mobile light tower with 350w LED lamp for road construction

  RPLT-5000 kullë lëvizëse dritë lëvizëse me 350w L ...

  • Çmimi kompakt dhe ekonomik
  • KUBUTA Z482, 3000rpm
  • Prodhimi neto i vendosur gjen. 4.5kva
  • Llambë LED 4x 320w / 1000W Llambë halide metalike
  • Stabilizues manual dhe direk
  • Kontrollues dixhital
  • 5m Lartësia / zgjatimi i direkut manual
  • Goditje unaze / goditje topi
  • Dizajni i sigurisë:
  • Mbrojtja nga defektet: Sistemi i fikjes së sigurt nga dështimi-temp i lartë, presion i ulët vaji
  • Rezervuar karburanti 85L
 • RD480-S 480W 64800lm IP67 High Quality Aluminum LED Panel with 3 Years Warranty

  RD480-S 480W 64800lm IP67 Alumini me cilësi të lartë ...

  Tensioni i furnizimit: 90-265V AC * 48V DC

  Fuqia LED: 480W

  Fluksi ndriçues: 67200lm

  Këndi i rrezes: 45-130 shkallë

  Temperatura e ngjyrës: 2100-5700K

  CRI:> 70

  Temperatura e punës: -2055 ~

  Vlerësimi i IP: IP67

  Jetëgjatësia:> 20,000 orë

  Madhësia e fiksimit (L * W * H): 500 * 500 * 250 (mm)

  Pesha neto: 18 kg

 • RD-720 720W 97200lm IP67 High Quality Aluminum LED Panel with 3 Years Warranty

  RD-720 720W 97200lm IP67 Alumini me cilësi të lartë ...

  • Tensioni i furnizimit: 90-265V AC, 50 / 60Hz

  • Fuqia LED: 720W

  • Fluksi ndriçues: 97200lm

  • Këndi i rrezes: 45-130 shkallë

  • Temperatura e ngjyrës: 2100-5700K

  • CRI:> 70

  • Temperatura e punës: -2055 ~

  • Vlerësimi i IP: IP67

  • Jetëgjatësia:> 20,000 orë

  • Madhësia e fiksimit (L * W * H): 500 * 500 * 250 (mm)

  • Pesha neto: 25 kg

 • RD240-AC 240W 32400lm IP67 High Quality Aluminum LED Panel with 3 Years Warranty

  RD240-AC 240W 32400lm IP67 Aluminu me cilësi të lartë ...

  Tensioni i furnizimit: 90-265V AC, 50 / 60Hz

  Fuqia LED: 240W

  Fluksi ndriçues: 32400lm

  Këndi i rrezes: 45-130 shkallë

  Temperatura e ngjyrës: 2100-5700K

  CRI:> 70

  Temperatura e punës: -20 ℃ ~ 55

  Vlerësimi i IP: IP65

  Jetëgjatësia:> 20,000 orë

  Madhësia e fiksimit (L * W * H): 407 * 355 * 165 (mm)

  Pesha neto: 8 kg

 • RD-1000 1000W 140000lm IP67 High Quality Aluminum LED Panel with 3 Years Warranty

  RD-1000 1000W 140000lm IP67 Alumin me cilësi të lartë ...

  Tensioni i furnizimit: 90-265V AC

  Fuqia LED: 240W

  Fluksi ndriçues: 32400lm

  Këndi i rrezes: 45-130 shkallë

  Temperatura e ngjyrës: 2100-5700K

  CRI:> 80

  Temperatura e punës: -20 ℃ ~ 55

  Vlerësimi i IP: IP67

  Jetëgjatësia:> 20,000 orë

  Madhësia e fiksimit (L * W * H): 500 * 500 * 370 (mm)

  Pesha neto: 10 kg