RPLT-4200 Metro Spec Kulla e dritës lëvizëse hidraulike me energji diellore me 3 vjet garanci IP67 LED

Përshkrim i shkurtër:

E gjithë rimorkio e çelikut të ngjitur strukturor:

4 Këmbët e Stabilizuesit Manual Duty

Veshje pluhuri e pjekur në furrë

Goditje 2 / inç e Unazës / Topit

Goma 2 * 13 ”


Detaje të Produktit

FAQ

Etiketat e produkteve

RPLT-4200 Diellore Specifikimet e kullës së ndriçimit

NDERTIMI

DRITAT

Katër drita LED të rregullueshme me fuqi të fuqishme 4 * 240w

33,600 lumen për dritë të udhëhequr, 134,400 lumen gjithsej

Zona e mbulimit të ndriçimit 1962 ㎡ (25Lux

Maksimumi 8 metra. Lartësia kur shtrihet plotësisht,

Dritat funksionojnë në çdo lartësi

Sistemi i fotocelës për Start / Stop automatik

SISTEMI FUQIA

Bateri xhel 48V DC / 300AH

Mënyra e karikimit nga konverteri i energjisë diellore

Tre panel energjie diellore 300W

48V Tensioni i energjisë diellore, rryma 15A

Kulla e ndriçimit diellor RPLT-4200 e qëndrueshme dhe me efikasitet energjetik është me energji të pastër diellore. Dritat e drejtuara me energji të efektshme në këto kulla të lehta diellore të montuara në automjet rimorkio mundësohen nga bateri të mbyllura, pa mirëmbajtje, të cilat karikohen automatikisht përmes diellit të rregullueshëm panelet, veprojnë të pastra, në heshtje dhe me efikasitet, zgjidhja më e mirë për aplikimet kur zhurmat janë problem.

RPLT-4200 Bazat e kullës së Ndriçimit Diellor të tipareve të tij të lëvizshëm, kompakt dhe të lehtë për tu vendosur nga një person, Ndriçimi pa zhurmë dhe emetim zero i karbonit janë zgjidhja ideale për çdo përgjigje emergjence, zona rurale dhe të vështira për t'u arritur, siguri e përkohshme, aktivitet dhe koncerte të mëdha, zona policore / ushtarake dhe ndërtim dhe punë. Kulla e lëvizshme e dritës diellore stadiucum është e lëvizshme dhe e lehtë për tu vendosur, shumë e përshtatshme për montim.

Funksioni automatik fotosensitiv mund të realizojë Kohëmatësin automatik të fillimit / ndalimit automatik të muzg-agimit të kullës së ndriçimit diellor RPLT-4200.

4 * 240 watts LED prodhojnë 134,400 lumen totalisht, 8 metra maks. Shtizë hidraulike teleskopuese e galvanizuar në lartësi, sistem elektrik i kokës së llambës 90 shkallë, sistem rrotullimi manual i shtizës jo të vazhdueshme 358 gradë mund të plotësojë kërkesat e gjera të performancës së ndriçimit.

Çdo llambë LED mund të rregullohet individualisht për kënd, për të siguruar dritë të qartë dhe të drejtpërdrejtë që i përshtatet çdo aplikimi. Llambat LED kanë përfitimin e shtuar të furnizimit me ndriçim të menjëhershëm.

Të dy xhepat e Forklift dhe sytë e Cran mund të lehtësojnë lëvizjen në vend.

FUQIA ROBUST 
Kulla e Dritës Mobile RPLT-4200
Specifikim:      
FUQIA / ILUMINIMI / NDRIÇIMI
Kolegjet e ndriçimit për përdorim Paneli LED i fuqishëm 4 * 240W
Temperatura opsionale e ngjyrës 2100K-5700K
Fillim Automatik Kohëmatësi i nisjes / ndalimit automatik të muzg-agimit
Jetëgjatësi 5 vite
Prodhimi i lumenit 4 × 33600 lm
MAST 6-SEKSIONI
Zgjatimi hidraulik i direkut 8 metra
Rotaton Manual 358 gradë
TRAJLER
Këmbët e manualit të detyrave të stabilizuesit 4
Madhësia e gomave 13
SHASSI DHE KABINA E SPECAVE TINE MINIES
Lindja dhe Dielli: Fillimi Automatik dhe Mbyllja Opsionale
Fillimi dhe fikja automatike e motorit N / A
Izolues i baterisë Opsionale
Kabllot e kërcyesit Opsionale
Fillimi dhe fikja automatike e sensorit Lux Opsionale
Komunikimi me SMS Opsionale
Përfshini gjithashtu Kontrolli i fikjes së kohëmatësit, fillimi i kërcimit, ena & drejtimi i kërcimit
DIMENTIONAL (L * W * H) 2650 mm × 1300 mm × 2450 mm (rreth)
Sistemi i baterisë 
Materialet e baterisë Bateri xhel
Kapaciteti i baterisë 300AH
Tensioni i baterisë 48V DC
Mënyra e karikimit Konverteri i energjisë diellore / Konverteri i energjisë elektrike
Energjia diellore
Energjisë diellore 3X300W
Tensioni i energjisë diellore 48V
aktuale 15 A

Referenca e fotove:

4277

 

Picture-3

 

Picture-4

 

 

 

Picture-7

 

Picture-8

 

Picture-9

 

Picture-10

 

Picture-11

 


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni