Kullat e dritës speciale të minierave LED

 • RPLT-3900 Zero noise hybrid portable light tower with fluid containment system

  RPLT-3900 Zero zhurma tërheqëse dritë portative hibride ...

  Zhurma zero

  fuqia hibride

  Direk elektrik i paster

  Mbulesë PE kundër pluhurit

  8 orë kohë pune pa rimbushje

   

   

   

 • RPLT-7200 AU Standard Heavy Duty Mine Spec Customizable Remote Control Hydraulic Mobile Lighting Tower with 3 Years Warranty IP67 LED

  Specifikimi i Minierave RPLT-7200 AU Standard Duty ...

   10m direk hidraulik dhe stabilizues teleskopik

   48 VDC Sistemi elektrik i tensionit të ulët

   Konsumi i karburantit 0.8ltr / orë, vazhdoni të punoni për një muaj

   Specifikimet e minave

   100% shasi e paketuar plotësisht

   Depozitë shtesë e madhe 270ltr e karburantit

   Garanci 3 vjeçare në dritat LED

   Lidhshmëria 3G, Fillimi / Ndalimi / Përdorimi i Karburantit / Aftësia e Telemetrisë së Motorit përmes Tekstit

   6 x 480w / 720w Llamba LED të fuqishme që prodhojnë 64,800 / 97,200 Lumens për panel

   Motori Kubota Origin D905

   Shasi Dyfishtë Axel

   Ation 170 ° (340 °) Rrotullimi i hidraulikut

 • RPLT-7600 Australian Standard Rental Mine Spec Customizable Remote Control Hydraulic Mobile Lighting Tower with 3 Years Warranty IP67 LED

  RPLT-7600 Speciale e Minierave Standarde Australiane me Qira ...

   9m hidraulikisht shtiza dhe këmbët

   Ofroni 48 VDC Sistem elektrik të tensionit të ulët dhe 240V AC

   Konsumi i karburantit në 0.8ltr / orë.

   Specifikimet e minave.

   Rezervuar karburanti i paketuar plotësisht

   Rezervuar karburanti 110L

   3 vjet garanci për llambë LED

   Lidhshmëria 3G, Fillimi / Ndalimi / Përdorimi i Karburantit / Aftësia e Telemetrisë së Motorit përmes Tekstit

   6 x 480w / 720w Ndriçimi panel LED prodhimi 64,800 / 97,200 Lumens për secilin

   Motori Kubota D905

   Axel i vetëm

   Ation 170 ° (340 °) Rrotullimi i hidraulikut

 • RPLT-6900 AU Standard Metro & Construction Spec Bunded Customizable Hydraulic Mobile Lighting Tower with 3 Years Warranty IP67 LED

  RPLT-6900 AU Standard Metro & Construction ...

   Shtylla teleskopike me veprim hidraulik 8m
   Rrotullim manual 360 ° i direkut
   Rezervuar karburanti 130L
   Shasi me pako të plotë
   Llamba LED 4 x 480w me 268.800 lumen
   Llambë LED miqësore me mjedisin, e disponueshme në temperaturë ngjyre 2100-5700k
   Direk i galvanizuar dhe tendë e veshur me pluhur garantojnë jetë më të gjatë për anti-ndryshkun
   Sistemi i kontrollit Smartgen me mbrojtje nga defekti
   Stabilizues hidraulik dhe manual për opsionin

 • RPLT-6500 compact hydraulic light tower AU standard

  RPLT-6500 kullë kompakte hidraulike e dritës AU sta ...

   

  • shtylla teleskopike me veprim hidraulik 8m
  • Madhësia kompakte: 2900x1550x2800
  • 360 ° rotacion manual i direkut
  • Rezervuar karburanti 100L
  • Shasi me pako të plotë
  • Llamba LED 4 x 480w me 268.800 lumen
  • Llambë LED miqësore me mjedisin, e disponueshme në temperaturë ngjyre 2100-5700k
  • Direk i galvanizuar dhe tendë e veshur me pluhur garantojnë jetë më të gjatë për anti-ndryshkun
  • Sistemi i kontrollit Smartgen me mbrojtje nga defekti
  • Stabilizues hidraulik dhe manual për opsionin